УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО

НЕРУЙНІВНОГО КОНТРОЛЮ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

В Правлінні УТ НКТД

Главная

Новости

Про нас

Члени УТНКТД

Фотоальбом

Як вступити

Сертифікація

Стандартизація

Засоби НК

Послуги з НК

Публікації

Конференції

В регіонах

Конкурси

НК - що це?

Для контактів 

 

Підсумки засідання Бюро правління Українського товариства НКТД

 

16-го лютого 2016 року в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України відбулось чергове засідання Бюро правління УТ НКТД.

 

На засіданн розглядалися такі питання:

  • Про проведення 8-ї Національної науково-технічної конференції «Неруйнівний контроль та технічна діагностика». Троицкий В.О.

  • Про організацію участі спеціалістів УТ НКТД в 19-й Всесвітній конференції з НК в Мюнхені і участі колективних членів УТ НКТД в інформаційному наповненні стенду Товариства. Троицкий В.О.

  • Про створення системи неруйнівного контролю на Укрзалізниці у відповідності з міжнародними стандартами. Троицкий В.О.

  • Про необхідність реорганізації системи сертифікації персоналу з неруйнівного контролю в галузі атомної енергетики і її приведення у відповідність до міжнародних стандартів. Мозговой О.В.

  • Про співпрацю з Американським товариством з НК, прийом в УТ НКТД керівників ASNT,  створення в Україні секції ASNT. Троицкий В.О.

Було прийнято наступні рішення: 

  1. Погодитися с пропозицією О.В.Мозгового про проведення чергової 8-ї Національної науково-технічної конференції «Неруйнівний контроль та технічна діагностика» восени 2016 року. Прийняти до відома інформацію В.О.Троїцького про пропозицію. дирекції Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України провести конференцію і виставку в ІЕЗ. Попередньо погодити дату і місце проведення 8-ї Національної науково-технічної конференції «Неруйнівний контроль та технічна діагностика» в період 22-25 листопада 2016 року в Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України. Доручиту В.О.Троїцькому погодити ці дати з дирекцією ІЕЗ. Доручити А.Л.Шекеро підготувати перше інформаційне повідомлення про конференцію і розмістити його в інформаційних виданнях і на сайті Товариства. Для проведення підготовчих робіт с організації конференції створити робочу групу в складі: Карманова М.М. (голова), Бородай О.С., Глуховського В.Ю., Посипайка Ю.М., Ципріанович І.В., Шевченка І.Я., Шекеро А.Л.

  2. У відповідності з домовленістю між секретаріатом УТ НКТД і організаційним комітетом  19-ї Всесвітньої конференції з НК, УТ НКТД буде мати власний інформаційний стенд на виставці. Для організації тематичного наповнення стенду доручити М.Л.Казакевичу підготувати і передати в секретаріат Товариства для розсилання і розміщення в мережі інтернет повідомлення про запрошення колективним членам УТ НКТД прийняти участь в інформаційному наповненні стенда. Прийняти до відома інформацію В.О.Троїцького про хід підготовки доповідей на конференцію. Звернути увагу С.Михайлова, Р.Постовенського, С.Щупак, А.Шекеро про наближення дедлайну з прийняття повних текстів доповідей.Створити робочу групу з організації поїздки делегації українських спеціалістів на 19-у Всесвітню конференцію з НК в складі В.О.Троїцького, І.Я.Шевченка, М.Л. Казакевича, В.В.Піхура, С.О.Щупак.

  3. Доручити В.О.Троїцькому, О.В.Мозговому, І.Я.Шевченку прийняти участь в технічній нараді з питань формування напрямків розвитку неруйнівного контролю на залізничному транспорті і визначення головної організації з НК на Укрзалізниці.

  4. Доручити О.В.Мозговому підготувати від імені УТ НКТД письмові пропозиції для НАЕК «Енергоатом» стосовно реорганізації системи сертифікації персоналу з неруйнівного контролю в галузі атомної енергетики і її приведення у відповідність до міжнародних стандартів.

  5. Прийняти до відома інформацію В.О.Троїцького про видачу сертифікатів членів УТ НКТД виконавчому директору ASNT Arny Bereson та президенту ASNT Kevin Smith у відповідності з договором про двосторонню співпрацю між УТ НКТД та ASNT. Прийняти до відома М.Л.Казакевича про виконану роботу з організації в Україні секції ASNT, а також інформацію В.О.Троїцького про домовленість з директором ІЕЗ академіком Б.Є.Патоном про згоду на розміщення секретаріату секції в Інституті електрозварювання ім.Є.О.Патона. Доручити М.Л.Казакевичу організувати треті збори зі створення секції ASNT в режимі Skype-конференції.