УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО

НЕРУЙНІВНОГО КОНТРОЛЮ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Члени УТ НКТД

Главная

Новости

Про нас

Фотоальбом

Як вступити

Сертифікація

Стандартизація

Засоби НК

Послуги з НК

Публікації

Конференції

В регіонах

В Правлінні

Конкурси

НК - що це?

Для контактів

 

Назва організації

Місто

Прізвище представника

ЗАО "Крымский Титан"

Армянськ

Тартачний Василь Григорьевич

ПАТ "Укргідроенерго"

Вишгород, Київської обл.

Петренко Віктор Степанович

Колективне підприємство "Зварювальна лабораторія"

Вінниця

Титко Григорій Мартинович

ТОВ "ДДАП-Ракс"

Дніпродзержинськ

Піцик Олександр Володимирович

Дніпродзержинський державний технічний університет

Дніпродзержинськ

Теліпко Леонід Петрович

ТОВ НВП Технополіс "Екоіндустрія"

Дніпропетровськ

Сергієнко Віктор Миколайович

ВАТ "Нижньодніпровський трубопрокатний завод"

Дніпропетровськ

Тимощенко Анатолій Петрович

Придніпровський ЕТЦ

Дніпропетровськ

Худолєй Євген Юрійович

ТОВ УК "ТрансВагонСервіс"

Дніпропетровськ

Пузач Антон Вадимович

ТОВ НВП "Машинобудування"

Дніпропетровськ

Мозговой Олександр Всеволодович

ДП "КБ "Південне"

Дніпропетровськ

Гусарова Ірина Олександрівна

ПАТ "Дніпропетровський трубний завод"

Дніпропетровськ

Рассохін Дмитро Вячеславович

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту

Дніпропетровськ

Мямлін Сергій Віталійович

ТОВ "Укртрансбезпека"

Дніпропетровськ

Підлубний Володимир Юрійович

ПНВП "Пульсар"

Донецьк

Тимофєєв Анатолій Глібович

ТОВ "Лабораторія НК і ТД"

Донецьк

Тесленко Геннадій Анатолійович

ТОВ "Міжнародне Інспекційне Бюро"

Донецьк

Нижник Володимир Леонідович

ВАТ "НДІ гірничої механіки імені М.М.Федорова"

Донецьк

Коваль Анатолій Миколайович

ДП "Донецький експертно-технічний центр"

Донецьк

Шарапов Олександр Васильович

ДВНЗ "Донецький національний технічний університет"

Донецьк

Сотніков Олексій Леонідович

ТОВ "Інтрон-СЕТ Лтд"

Донецьк

Духовський Олександр Юрійович

ТОВ "Житомирський завод металевих конструкцій"

Житомир

Ковальчук Надія Степанівна

Запорізький державний авіаційний ремонтний завод "МиГремонт"

Запоріжжя

Шульгін Вячеслав Анатолійович

Запорізька будівельна рем.-налагодж. колективна фірма "Механізатор"

Запоріжжя

Зімін Микола Павлович

Концерн "Міські теплові мережі"

Запоріжжя

Пасечнюк Людмила Володимирівна

ДП "Запорізький експертно-технічний центр"

Запоріжжя

Вакарь Володимир Володимирович

ТОВ "Євро Стандарт"

Запоріжжя

Ремпель Олександр Петрович

ТОВ НТЦ "Січ Серт"

Запоріжжя

Владіміров Сергій Альбертович

АТ "Мотор Січ"

Запоріжжя

Циганов Володимир Юрійович

ПП "СіТі"

Запоріжжя

Журавльов Валерій Михайлович

ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" (ДП "Ивченко-Прогрес")

Запоріжжя

Александров Сергій Анатолійович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (кафедра "МПКЯ і СП")

Івано-Франківськ

Витвицька Лідія Андріївна

ДП "Карпатський експертно-технічний центр Держпраці"

Івано-Франківськ

Смолка Сергій Олександрович

ТОВ "НТЦ "Промтехдіагностика"

Івано-Франківськ

Магир Ігор Олексійович

ТОВ НВФ "Зонд"

Івано-Франківськ

Цюцяк Ігор Іванович

ВАТ "Південтеплоенергомонтаж"

Київ

Дубровін Віктор Григорович

ВЛ технічної діагностики Інституту проблем міцності НАН України

Київ

Стасюк Софія Зіновіївна

НВЦ "Техдіагаз" ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України"

Київ

Зябченко Юрій Дмитрович

Національний авіаційний університет

Київ

Куц Юрій Васильович

ПрАТ "Асоціація "ОКО"

Київ

Радько Віталій Гнатович

НТЦ неруйнуючого контролю

Київ

Білокур Іван Павлович

Українське Державне виробниче підприємство "Ізотоп"

Київ

Галкіна Віра Михайлівна

ТОВ "Вікойл"

Київ

Тарашкевичус Артур Альгісович

НТУУ "Київський політехнічний інститут" (кафедра ПСНК - ПБФ)

Київ

Протасов Анатолій Георгієвич

Київський ЕТЦ

Київ

Гончаренко Володимир Іванович

Асоціація «Укрексперт»

Київ

Єськов Юрій Борисович

ТОВ "ТК "Спецмонтаж"

Київ

Цечаль Віктор Олександрович

ДП "НДІ будівельних конструкцій"

Київ

Глуховський Віталій Павлович

Державний НДІ вугільної промисловості "УкрНДІпроект"

Київ

Куліш Владислав Андрійович

ТОВ "Учбово-атестаційний центр по неруйнівному контролю"

Київ

Каденко Ігор Миколайович

Інститут електрозварювання ім.Є.О.Патона НАН України

Київ

Бондаренко Юрій Купріянович

СП "РІОДІН"

Київ

Лєвий Сергій Васильович

Інститут інформаційно-діагностичних систем НАУ

Київ

Близнюк Олена Дмитрівна

ДП "Укрметртестстандарт"

Київ

Іващенко Андрій Павлович

МПТВП "ОНІКО"

Київ

Слюсаренко Олександр Вікторович

Українська асоціація якості

Київ

Каліта Петро Якович

ТОВ НВФ "Промсервісдіагностика"

Київ

Буримський Володимир Кирилович

ПАТ "АК "САТЕР"-філія "Експертно-технічний центр"

Київ

Піхур Олександр Миколайович

ДП "Колоран" ІФХ ім.Л.В.Писаржевського НАН України

Київ

Казакевич Михайло Леонідович

Кіровоградський національний технічний університет

Кіровоград

Серебреніков Сергій Валентинович

ПАТ "Полтаваобленерго" філія "Кременчуцька ТЕС"

Кременчук

Артеменко Тетяна Миколаївна

ПАТ "Укртатнафта"

Кременчук

Тарасов Олександр Вікторович

ТОВ "ПромТехДіагностика"

Кривий Ріг

Артеменко Андрій Вікторович

ДП "Криворізький ЕТЦ"

Кривий Ріг

Бойченко Олександр Олександрович

ЗАТ "Науково-виробничий діагностичний центр"

Кривий Ріг

Карявка Володимир Михайлович

Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля

Луганськ

Мірошніков Вадим Володимирович

Холдінгова компанія "Луганськтепловоз"

Луганськ

Кірєєв Андрій Миколайович

ЗАТ "ЛугЦентроКуз"

Луганськ

Курсенко Андрій Леонідович

Державний концерн "Укроборонпром" ДП "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод"

Львів

Гайдай Олександр Володимирович

Фізико-механічний інститут ім.Г.В.Карпенка НАН України

Львів

Назарчук Зіновій Теодорович

Центр "Леотест-Медіум"

Львів

Учанін Валентин Миколайович

ВАТ "Азовзагальмаш"

Маріуполь

Дружинін Валерій Івановіч

ПАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь"

Маріуполь

Федоров Володимир Валерійович

ТОВ "Сереп"

Маріуполь

Антіпенко Юхим Ігорович

НВЦ "Діагностика і контроль"

Миколаїв

Яровой Олександр Олексійович

ПП "ДДП"

Миколаїв

Єрощенков Віктор Михайлович

ТОВ фірма "Ультратех-ЛТД"

Миколаїв

Лукін Віктор Анатолійович

ТОВ "Флокс-Україна"

Миргород, Полтавської обл.

Свиридов Володимир Георгійович

ТОВ "ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ"

Нікополь

Єрмак Юрій Борисович

ТОВ НТЦ "Промтехнології"

Новомосковськ

Мойсеєнко Дмитро Володимирович

ПАТ "ІНТЕРПАЙП НМТЗ"

Новомосковськ

Шидловський Олександр Олександрович

ПАТ "Одеський припортовий завод", лабораторія НК і ТД

Одеса

Ободовський Борис Михайлович

ТОВ "Морське бюро Регістру"

Одеса

Тхорев Олександр Олексійович

ДП "Чорноморський експертно-технічний центр"

Одеса

Храмцова Ірина Василівна

ТОВ "Ендейвер"

Полтава

Гоголь Микола Миколайович

НГВУ "Чернігівнафтогаз"

Прилуки, Чернігівської обл.

Кондратенко Іван Петрович

ДП "Рівненський експертно-технічний центр"

Рівне

Таргоній Олександр Романович

ТОВ "Алекод"

Севастополь

Одесская Александра Гершовна

ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот"

Сєвєродонецьк

Голубєв Валентин Валентинович

ПрАТ «Сєвєродонецький НДІХІММАШ»

Сєвєродонецьк

Критський Іван Володимирович

Кримський ЕТЦ

Сімферополь

Мельніков Валентин Володимирович

Угерське виробниче відділення ремонтних і сервісних послуг

Стрий, Львівської обл.

Берник Зіновій Андрійович

ДП "Сумський експертно-технічний центр"

Суми

Ворончагін Павло Феліксович

ВАТ "Сумський завод "Насосенергомаш"

Суми

Заєць Олександр Миколайович

ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче товариство"

Суми

Фоменко Андрій Вікторович

Трипільська ТЕС ПАТ "Центренерго"

Українка, Київської обл.

Грузевич Андрій Валерійович

Державне підприємство "Завод імені Малишева"

Харків

Сатановський Євген Абрамович

Харківський національний університет радіоелектроніки

Харків

Стороженко Володимир Олександрович

Науково-виробнича фірма "Спеціальні наукові розробки"

Харків

Безлюдько Геннадій Якович

ДП "Диамех-Украина" ООО "Диамех 2000"

Харків

Баглай Андрій Васильович

ТОВ СКТБ "Гідромодуль"

Харків

Рижков Юрій Володимирович

НТ СКБ "Полісвіт" філія ДНВП "Об'єднання Комунар"

Харків

Яценко Станіслав Якович

ТОВ "Кварц"

Харків

Звягін Володимир Анатолійович

ННЦ «Харківський фізико-технічний інститут»

Харків

Ожигов Леонід Семенович

ВК "Завод енергетичного машинобудування" ПрАТ "ТММ-Енергобуд"

Харків

Голощапов Ігор Іванович

ТОВ "Рентгенсервіс"

Харків

Рогальов Борис Федорович

ТОВ "Енергосервіс"

Харків

Френкель Олександр Вольфович

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харків

Глушкова Діана Борисівна

ТОВ "Харківський професійний коледж"

Харків

Дейнеко Олександр Анатолійович

Український НДІ природних газів

Харків

Саприкін Сергій Олексійович

Інститут сцинтілляційних матеріалів НАН України

Харків

Рижиков Володимир Діомідович

ВАТ "УкрНДІхіммаш"

Харків

Стогній Віктор Миколайович

Інженерно-технічний центр "КОРО"

Харків

Шинкаренко Євген Олександрович

ТОВ "Енергоремсервістехнологія"

Харків

Дьомін Михайло Олексійович

Виробничий кооператив "Експертно-технічний центр "Солар-1"

Харків

Меліхова Ганна Миколаївна

ПАТ "Харцизький трубний завод"

Харцизьк

Панасюк Георгій Аркадійович

Херсонський національний технічний університет

Херсон

Шарко Олександр Володимирович

ДП "Подільский експертно-технічний центр"

Хмельницький

Масловський Микола Іванович

Черкаський ЕТЦ

Черкаси

Бурлака Петро Петрович

ТОВ "Машзавод"

Чернівці

Шилов Сергій Володимирович

ДП "Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці"

Чернігів

Акуленко Тетяна Григорівна

ПАТ "Укрнафта" Гнідинцівський газопереробний завод

Чернігів

Костенко Світлана Степанівна