УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО

НЕРУЙНІВНОГО КОНТРОЛЮ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Члени УТ НКТД

Главная

Новости

Про нас

Як вступити

Сертифікація

Стандартизація

Атестація ЛНК

Послуги з НК

Публікації

Конференції

Конкурси

Фотоальбом

Для контактів

Прізвище представника

Назва організації

Місто

Ладан Сергій Петрович

ТОВ "Хімлаборреактив"

Бровари, Київської обл.

Водзик Петро Іванович

ПАТ "Південтеплоенергомонтаж"

Буча, Київської обл.

Титко Григорій Мартинович

Колективне підприємство "Зварювальна лабораторія"

Вінниця

Мозгова Віра Іванівна

ТОВ НВП "Машинобудування"

Дніпро

Гусарова Ірина Олександрівна

ДП «Конструкторське бюро «Південне»

Дніпро

Пономаренко Олексій Миколайович

ДП "Придніпровський ЕТЦ"

Дніпро

Тимощенко Анатолій Петрович

ВАТ "Нижньодніпровський трубопрокатний завод"

Дніпро

Радкевич Анатолій Валентинович

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту

Дніпро

Пузач Антон Вадимович

ТОВ УК "ТрансВагонСервіс"

Дніпро

Сергієнко Віктор Миколайович

ТОВ НВП Технополіс "Екоіндустрія"

Дніпро

Симоненко Ірина Володимирівна

CВРМ КП "Дніпровський електротранспорт" ДМР

Дніпро

Ягода Павло Олександрович

ТОВ "Укртрансбезпека"

Дніпро

Духовський Олександр Юрійович

ТОВ "Інтрон-СЕТ Лтд"

Київ

Циганов Володимир Юрійович

АТ "Мотор Січ"

Запоріжжя

Пасечнюк Людмила Володимирівна

Концерн "Міські теплові мережі" (ВЛ зварки та технічного діагностування)

Запоріжжя

Зімін Микола Павлович

Запорізька будівельна ремонтно-налагоджувальна колективна фірма "Механізатор"

Запоріжжя

Владіміров Сергій Альбертович

ТОВ НТЦ "Січ Серт"

Запоріжжя

Шульгін В'ячеслав Анатолійович

ДП «Запорізький державний авіаційний ремонтний завод «МіГремонт»

Запоріжжя

Ремпель Олександр Петрович

ТОВ "Євро Стандарт"

Запоріжжя

Магир Ігор Олексійович

ТОВ "НТЦ "Промтехдіагностика"

Івано-Франківськ

Середюк Орест Євгенович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (кафедра "МПКЯ і СП")

Івано-Франківськ

Карпаш Андрій Михайлович

ТОВ "Науково-виробнича фірма "Зонд"

Івано-Франківськ

Марків Тарас Ярославович

ДП "Карпатський експертно-технічний центр Держпраці"

Івано-Франківськ

Теліпко Леонід Петрович

Дніпродзержинський державний технічний університет

Кам'янське

Піцик Олександр Володимирович

ТОВ "ДДАП-РАКС"

Кам'янське

Лобанов Леонід Михайлович

Інститут електрозварювання ім.Є.О.Патона НАН України

Київ

Каліта Петро Якович

Українська асоціація якості

Київ

Стасюк Софія Зіновіївна

Інститут проблем міцності НАН України (ВЛ технічної діагностики)

Київ

Цечаль Віктор Олександрович

ТОВ "ТК "Спецмонтаж"

Київ

Близнюк Олена Дмитрівна

Національний авіаційний університет

Київ

Глуховський Віталій Павлович

ДП "НДІ будівельних конструкцій"

Київ

Куліш Владислав Андрійович

Державний НДІ вугільної промисловості "УкрНДІпроект"

Київ

Лисенко Наталія Олександрівна

Асоціація «Укрексперт»

Київ

Протасов Анатолій Георгієвич

НТУУ "Київський політехнічний інститут" (кафедра ПСНК - ПБФ)

Київ

Король Оксана Миколаївна

Українське Державне виробниче підприємство "Ізотоп"

Київ

Охрімчук Сергій Олексійович

Філія НВЦ "ТЕХДІАГАЗ" ПАТ "УКРТРАНСГАЗ"

Київ

Буримський Володимир Кирилович

ТОВ НВФ "Промсервісдіагностика"

Київ

Іващенко Андрій Павлович

ДП "Укрметртестстандарт"

Київ

Казакевич Михайло Леонідович

ДП "Колоран" ІФХ ім.Л.В.Писаржевського НАН України

Київ

Лєвий Сергій Васильович

СП "РІОДІН"

Київ

Шевченко Ігор Якович

ДП "АЦНК при ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАНУ"

Київ

Піхур Олександр Миколайович

Філія "Експертно-технічний центр" ПрАТ АК "САТЕР"

Київ

Радько Віталій Гнатович

ПрАТ "Асоціація "ОКО"

Київ

Папазов Володимир Володимирович

ТОВ "ТЕСКО"

Київ

Кустов Костянтин Володимирович

ДП "Державний науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування"

Київ

Городжа Анатолій Дмитрович

Київський національний університет будівництва і архітектури

Київ

Серебреніков Сергій Валентинович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кіровоград

Тарасов Олександр Вікторович

ПАТ "Укртатнафта"

Кременчук

Артеменко Тетяна Миколаївна

ТОВ "Кременчуцька ТЕЦ"

Кременчук

Карявка Володимир Михайлович

ЗАТ "Науково-виробничий діагностичний центр"

Кривий Ріг

Бойченко Олександр Олександрович

ДП "Криворізький ЕТЦ"

Кривий Ріг

Артеменко Андрій Вікторович

ТОВ "ПромТехДіагностика"

Кривий Ріг

Корніяшик Сергій Іванович

Науково-дослідний гірничорудний інститут ДВНЗ "КНУ"

Кривий Ріг

Назарчук Зіновій Теодорович

Фізико-механічний інститут ім.Г.В.Карпенка НАН України (ФМІ ім.Г.В.Карпенка НАН України)

Львів

Учанін Валентин Миколайович

Центр "Леотест-Медіум"

Львів

Гайдай Олександр Володимирович

Державний концерн "Укроборонпром" ДП "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод"

Львів

Кубай Микола Михайлович

ТзОВ "Кипер-Пласт"

Львів

Ярковець Олександр Чеславович

ТОВ НВЦ "Діагностика і контроль"

Миколаїв

Єрощенков Віктор Михайлович

ПП "ДДП"

Миколаїв

Лукін Віктор Анатолійович

ТОВ фірма "Ультратех-ЛТД"

Миколаїв

Свиридов Володимир Георгійович

ТОВ "Флокс-Україна"

Миргород, Полтавської обл.

Єрмак Юрій Борисович

ТОВ "ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ"

Нікополь

Шидловський Олександр Олександрович

ПАТ "ІНТЕРПАЙП НМТЗ"

Новомосковськ

Ободовський Борис Михайлович

ПАТ "Одеський припортовий завод", лабораторія НК і ТД

Одеса

Храмцова Ірина Василівна

ДП "Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці"

Одеса

Гоголь Микола Миколайович

ТОВ "Ендейвер"

Полтава

Таргоній Олександр Романович

ДП "Рівненський ЕТЦ"

Рівне

Критський Іван Володимирович

ПрАТ «Сєвєродонецький НДІХІММАШ»

Сєвєродонецьк

Заєць Олександр Миколайович

АТ "Сумський завод "Насосенергомаш"

Суми

Грузевич Андрій Валерійович

Трипільська ТЕС ПАТ "Центренерго"

Українка, Київської обл.

Безлюдько Геннадій Якович

ТОВ "Спеціальні Наукові Розробки"

Харків

Меліхова Ганна Миколаївна

Виробничий кооператив "Експертно-технічний центр "Солар-1"

Харків

Дейнеко Олександр Анатолійович

ТОВ "Харківський професійний коледж"

Харків

Акименко Кирило Юрійович

ПАТ "УкрНДІхіммаш"

Харків

Саприкін Сергій Олексійович

Український НДІ природних газів

Харків

Сатановський Євген Абрамович

Державне підприємство "Завод імені Малишева" (Центральна лабораторія)

Харків

Баглай Андрій Васильович

ТОВ "Діамех-Україна"

Харків

Звягін Володимир Анатолійович

ТОВ "Кварц"

Харків

Рижков Юрій Володимирович

ТОВ СКТБ "Гідромодуль"

Харків

Глушкова Діана Борисівна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харків

Шинкаренко Євген Олександрович

Харківська філія "Інженерно-технічний центр "КОРО" ТОВ "Орган з оцінки відповідності "СЕРТАТОМ"

Харків

Голощапов Ігор Іванович

ТОВ "ТММ-Енергобуд менеджмент"

Харків

Жадан Станіслав Вікторович

ТОВ "Проектно-технологічний інститут "УКРКРАНЕНЕРГО"

Харків

Синельников Павло Анатолійович

ПрАТ "Харцизький трубний завод"

Харцизьк

Буряковський Анатолій Юрійович

ДП "Подільский експертно-технічний центр Держпраці"

Хмельницький

Бурлака Петро Петрович

ДП "Черкаський ЕТЦ Держпраці"

Черкаси

Акуленко Тетяна Григорівна

ДП "Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці"

Чернігів

Матвієнко Олександр Миколайович

ПАТ "Укрнафта" Гнідинцівський газопереробний завод

Чернігів

Григоренко Світлана Миколаївна

Плєснецов Сергій Юрійович

Плєснецов Юрій Олександрович

Познякова Маргарита Євгенівна

Сіренко Микола Миколайович

Смолін Юрій Олександрович

Сучков Григорій Михайлович

Хомяк Юрій Валентинович

Юданова Ніна Миколаївна

НТУУ "Харківський політехнічний інститут",

кафедра комп’ютерних та радіоелектронних систем контролю та діагностики

Харків

Балєв Володимир Миколайович

Борисенко Євген Анатолійович

Горкунов Борис Митрофанович

Григоренко Ігор Володимирович

Дроздова Тетяна Василівна

Львов Сергій Геннадійович

Опришкіна Марина Ігорівна

Тверитникова Олена Євгенівна

Тополов Ігор Іванович

Трохін Михайло Вікторович

ЧуніхінаТетяна Віталіївна

НТУУ "Харківський політехнічний інститут",

кафедра інформаційно-вимірювальних технологій і систем

Харків

Богдан Галина Анатоліївна

Галаган Роман Михайлович

Куц Юрій Васильович
Лисенко Юлія Юріївна

Литвиненко Павло Леонідович

Момот Андрій Сергійович 

Муравйов Олександр Володимирович

Петрик Валентин Федорович
Повшенко Олександр Анатолійович

НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,

кафедра автоматизації та систем неруйнівного контролю

Київ

Козерук Сергій Олександрович

Нижник Олександр Ігорович

Паренюк Дмитро Володимирович

Старовойт Ярослав Іванович

НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,
кафедра акустичних та мультимедійних електронних систем

Київ

Года Ольга Юріївна

Єременко Володимир Станіславович
Мокійчук Валентин Михайлович
Щербань Анастасія Павлівна

НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,

кафедра інформаційно-вимірювальних технологій

Київ

Павловський Олексій Михайлович

Паздрій Ольга Ярославівна

Рупіч Сергій Сергійович

НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,

кафедра комп'ютерно-інтегрованих оптичних та навігаційних систем

Київ

Мешков Сергій Миколайович
Мягкий Олександр Валерійович
Орел Роман Петрович

Чубукін Олександр Сергійович

Харківський національний університет радіоелектроніки

Харків

Базіло Костянтин Вікторович

Бондаренко Максим Олексійович

Гальченко Володимир Якович
Тичков Володимир Володимирович

Тичкова Наталія Борисівна

Топтун Анна Володимирівна

Трембовецька Руслана Володимирівна
Туз Вячеслав Валерійович

Філімонов Сергій Олександрович

Черкаський державний технологічний університет

Черкаси

Близнюк Олена Дмитрівна

Васильковська Інна Олегівна
Марчук Роман Миколайович

Мікосянчик Оксана Олександрівна

Мнацаканов Рудольф Георгійович
Монченко Олена Володимирівна
Самойліченко Ольга Вікторівна

Семак Інна Вікторівна

Юцкевич Святослав Сергійович

 

Національний авіаційний університет

Київ

Романова Ірина Юріївна

Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

Київ

Зельніченко Олександр Тимофійович

Міжнародна Асоціація «Зварювання»

Київ

Полянський Дмитро Анатолійович

ТОВ "ТЮФ ТЮРИНГЕН УКРАЇНА"

Київ

Пуларія Андрій Луарсабович

Український державний університет науки і технологій

Дніпро

Кісіль Тетяна Юріївна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Черкаси

Голишев Андрій Леонідович

ПрАТ «АК «Київводоканал»

Київ

Тичков Дмитро Володимирович

Державний НДІ випробування і сертифікації озброєння та військової техніки

Черкаси

Ящеріцин Євген Володимирович

НТУУ "Харківський політехнічний інститут"

Харків

Трощинський Богдан Олександрович

Київський національний університет будівництва і архітектури

Київ

Берлов Іван Андрійович ТОВ «ВО «ОСКАР» Нікополь
Левінський Олег Олександрович ТОВ «Сертифікаційний центр» Черкаси
Кравець Віктор Павлович ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» Вараш